baby-shower-partisi-yan-resim

BABY SHOWER PARTİSİ ORGANİZASYON HİZMETİ

               Ülkemizde de oldukça yaygınlaşan baby shower partisi bebeğinizin doğmasına kısa bir süre kala yapılan bir partidir. Bu partilerde bebek şekerleri, pastalar, kurabiyeler, ziyaretçilerinize vereceğiniz küçük hediyeler, süslü masa örtüleri, masa arkası panoları, rengarenk uçan balonlar, ortam süslemeleri hatta su şişesinin etiket tasarımına kadar her şey en ince detaylarıyla düşünülüyor.
              Baby shower partileri yurtdışında aile bireyleri veya anne adayının yakın arkadaşları tarafından düzenlenirken ülkemizde direkt olarak anne adayları tarafından özenle planlanıyor.
              Biz de sizin için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş partiler tasarlıyoruz. Atölyemizde her bütçeye uygun size özel masa örtüleri, panolar, kapı süsleri, şişe süslemeleri, makaron kuleleri, ikramlar, küçük süslü hediyeler ve daha bir çok şeyi hayallerinizdeki gibi üretiyoruz.
              Sizde ayrıntıları konuşmak, detaylı bilgi almak ve teklif istemek için bizi arayabilir veya aşağıdaki teklif iste butonuna basıp formu doldurarak teklif alabilirsiniz.
basıp formu doldurarak teklif alabilirsiniz.